Wiemy, kiedy nowe seriale Marvela trafią na Disney+

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+ujawnia%2C+kiedy+na+Disney%2B+zobaczymy+seriale+%22Agatha+All+Along%22%2C+%22Daredevil%3A+Born+Again%22+i+%22Ironheart%22-155576
Wiemy, kiedy nowe seriale Marvela trafią na Disney+
Nadszedł czas Upfronts. To okres, kiedy stacje telewizyjne i platformy streamingowe dzielą się swoimi serialowymi planami na najbliższy rok. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy na platformie Disney+ zadebiutują trzy seriale Marvela.


Spin-off "WandaVision" z tytułem i data premieryWszystko wskazuje na to, że po aktywnym trollowaniu fanów częstymi zmianami tytułu spin-offu "WandaVision" Marvel w końcu ujawnił, jak naprawdę będzie brzmiał tytuł serialu. To prawdopodobnie "Agatha All Along".

Jednocześnie Disney+ ujawnił, że pierwsze dwa odcinki serialu zadebiutują na platformie 18 września tego roku. Kolejne odcinki będą prezentowane w tygodniowych odstępach.

Zwiastun serialu "WandaVision"
Marvel liczy, że dramaty związane z realizacją serialu "Daredevil: Born Again" należą już do przeszłości. Ustalono bowiem, że nowy show zadebiutuje na Disney+ w marcu 2025 roku. Konkretnej daty na razie nie ujawniono.

Zgromadzeni na Upfronts mieli okazję obejrzeć nowy zwiastun serialu. Ponoć bardzo krwawy. Niestety oficjalnie nie trafił on do sieci.

Potwierdzono również, że w 2025 roku zobaczymy na Disney+ serial "Ironheart". Jednak w tym przypadku studio nie określiło nawet pory roku.

Bohaterką "Ironheart" będzie genialna wynalazczyni Riri Williams (Dominique Thorne), którą poznaliśmy w widowisku "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones