Czekaliśmy na to 5 lat. Matthew McConaughey wraca przed kamery

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matthew+McConaughey+w+nowym+filmie+Paula+Greengrassa-153840
Czekaliśmy na to 5 lat. Matthew McConaughey wraca przed kamery
źródło: Getty Images
autor: Richard Rodriguez
Matthew McConaughey od pięciu lat i filmu "Dżentelmeni" nie był widziany na dużych ekranach. Teraz ma się to zmienić. Aktor właśnie negocjuje warunki kontraktu do filmu "The Lost Bus".

Tragiczny pożar i bohaterska opowieść o walce o przetrwanie"The Lost Bus" powstanie dla Apple Original Films. Producentką filmu ma być Jamie Lee Curtis, która z projektem jest związana od dwóch lat.

Film opowie prawdziwą historię, którą spisała Lizzie Johnson w książce "Paradise: One Town’s Struggle to Survive an American Wildfire". Scenariusz przygotował Brad Ingelsby ("Mare z Easttown").


Posadę reżysera negocjuje Paul Greengrass, którego ostatnim filmem pozostają "Nowiny ze świata" z 2020 roku.

Akcja "The Lost Bus" osadzona zostanie w czasie najtragiczniejszego w skutkach pożaru w historii Kalifornii. W 2018 roku w wyniku pożogi całkowicie zniszczone zostało miasteczko Paradise. W tragedii zginęło 85 osób.

Matthew McConaughey wcieli się w kierowcę szkolnego autobusu, który wraz z nauczycielką podjął ryzykowną próbę uratowania wypełnionego dziećmi autobusu z rejonu ogarniętego ogniem.

Ostatnie projekty Matthew McConaugheyaPo raz ostatni w kinie Matthew McConaughey był widziany w filmie "Dżentelmeni". Nie znaczy to jednak, że w ostatnich latach próżnował. Pracował jednak przede wszystkim przy animacjach. W kinach jego głos usłyszeliśmy w filmie "Sing 2", a w domach w serialu "Agent Elvis", gdzie użyczył głosu głównemu bohaterowi.

Zwiastun filmu "Dżentelmeni
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones