Maya Hawke jako córka Panny Młodej w "Kill Bill 3"?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maya+Hawke+jako+c%C3%B3rka+Panny+M%C5%82odej+w+%22Kill+Bill+3%22-143006
Maya Hawke jako córka Panny Młodej w "Kill Bill 3"?
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Quentin Tarantino udziela ostatnio wielu wywiadów przy okazji premiery książkowej wersji "Pewnego razu... w Hollywood". Podczas występu w podcaście Joego Rogana wypłynął temat trzeciej części dyptyku "Kill Bill". Reżyser opowiedział o szansach na realizację filmu. Zdradził też, kto mógłby w nim zagrać.

Myślę, że byłoby to po prostu spotkanie z bohaterami 20 lat później. Panna Młoda i jej córka BB przeżyły 20 spokojnych lat, ale nagle ten spokój zostaje zaburzony. Ekscytująca jest sama perspektywa obsadzenia w filmie Umy Thurman i jej córki, powiedział Tarantino.

Córka Thurman, znana m.in. ze "Stranger Things"Maya Hawke, zagrała już u Tarantino: wystąpiła w epizodycznej roli w "Pewnego razu... w Hollywood".

Tarantino rozwinął dalej pomysł: Elle Driver wciąż żyje, podobnie jak Sophie Fatale, chociaż straciła rękę. Wszystkie one mają pieniądze Billa. Do tego Gogo miała siostrę bliźniaczkę, Shiaki, więc ona również mogłaby się pojawić.

Jakiś czas temu o swojej chęci zobaczenia trzeciej części "Kill Bill" opowiedziała Vivica A. Fox. Aktorka, która wcieliła się w postać Vernity Green, przyznała, że chciałaby, żeby jej córkę zagrała Zendaya.

Tarantino wciąż twierdzi, że zamierza zakończyć karierę reżyserską po nakręceniu jeszcze jednego filmu. Co byście powiedzieli, gdyby był to "Kill Bill 3"? Chcielibyście zobaczyć, jak stają przeciwko sobie Zendaya i Maya Hawke?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones