Mikkelsen zamiast Deppa w "Fantastycznych zwierzętach 3"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mikkelsen+zamiast+Deppa+w+%22Fantastycznych+zwierz%C4%99tach+3%22-140173
Mikkelsen zamiast Deppa w "Fantastycznych zwierzętach 3"?
źródło: Getty Images
autor: Neilson Barnard
Mads Mikkelsen negocjuje udział w trzeciej części cyklu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Duński aktor miałby przejąć po Johnnym Deppie rolę złego czarnoksiężnika Grindelvalda.

Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu Depp poinformował fanów poprzez media społecznościowe, iż na prośbę studia Warner Bros. zrezygnował z roli magicznego złoczyńcy. Decyzja aktora miała miejsce niedługo po tym, jak przegrał on proces o zniesławienie wytoczony wydawcom gazety The Sun, która napisała, że "bił żonę". Gwiazdor zamierza wnieść apelację. Chcę udowodnić, że zarzuty pod moim adresem są fałszywe. Ten moment nie zdefiniuje mojego życia i kariery - zapowiada. Co ciekawe, choć Depp nie wystąpi w "Fantastycznych zwierzętach 3", otrzyma od wytwórni w ramach rekompensaty pełną gażę w wysokości 10 milionów dolarów.

Zdjęcia do będącego spin-offem "Harry'ego Pottera" widowiska rozpoczęły się pod koniec września. Za kamerą stoi po raz kolejny David Yates. Premierę zaplanowano na 15 lipca 2022 roku.

Filmografię Mikkelsena zamyka rola w komediodramacie "Na rauszu", za którą aktor otrzymał właśnie nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones