Minimaraton z premierą "Ant-Mana i Osy" 3 sierpnia w Multikinie!

https://www.filmweb.pl/news/Minimaraton+z+premier%C4%85+%22Ant-Mana+i+Osy%22+3+sierpnia+w+Multikinie-129155
Doskonałe efekty specjalne, niezwykły świat widziany z miniaturowej perspektywy, rewelacyjny humor i przezabawne sytuacje – Multikino zaprasza 3 sierpnia na minimaraton z premierą "Ant-Man i Osa", który  zagwarantuje megarozrywkę odwrotnie proporcjonalną do rozmiarów głównego bohatera.


Minimaraton z filmami: "Ant-Man" oraz "Ant-Man i Osa" to szalony wieczór u boku najprawdopodobniej najmniejszego superbohatera w historii. Widzowie mają niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie losy tytułowego Ant-Mana i zobaczyć jego najnowsze przygody w kolejnej części. Ten seans to z pewnością doskonała rozrywka nie tylko dla fanów produkcji Marvela. Co więcej posiadacze M!Karty, którzy przy kupnie biletów on line zapłącą BLIKiem, otrzymają bilety na maraton w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, bo za 14,90 złotych! Z promocji M!Karta skorzystać mogą uczniowie (którzy ukończyli 15 lat), a także studenci posiadający ważną legitymację. Szczegóły dotyczące M!Karty znajdują się TUTAJ.

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man odbędzie się 3 sierpnia (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce o godzinie 20:00 (Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań 51, Radom, Słupsk, Tychy, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze) oraz o godzinie 22:00 (Elbląg, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów).
Informacja sponsorowana