Mistrzowie Kina Mastercard: "Green Book"

https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+%22Green+Book%22-134017
Jeśli jeszcze nie widzieliście, nie macie na co czekać. Jeśli znacie na pamięć, wiecie, że ten film po prostu się nie nudzi! Nagrodzony trzema Oscarami (w tym za najlepszy film!) oraz taką samą ilością Złotych Globów "Green Book" Petera Farrelly'ego to najnowsza propozycja Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza w ich autorskim programie "Mistrzowie Kina Mastercard". Podsumowując:  Viggo Mortensen i Mahershala Ali to duet, który musicie zobaczyć na ekranie! Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 


Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones