Money will go on. "Titanic" wraca do kin

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Money+will+go+on.+%22Titanic%22+wraca+do+kin-146906
Money will go on. "Titanic" wraca do kin
Z okazji zbliżającej się 25. rocznicy premiery widowiska "Titanic" ogłoszono, że na Walentynki 2023 roku film powróci do kin. Będzie to wersja zremasterowana 3D 4K HDR.

Prawa do międzynarodowej dystrybucji ma Disney, który już ogłosił, że w pierwszych krajach odświeżony "Titanic" pojawi się 10 lutego 2023 roku. Prawa na Amerykę posiada Paramount, który jeszcze nie podał daty premiery filmu w USA.

"Titanic" - romans wszech czasów"Titanic" to film nakręcony przez Jamesa Camerona, którego gwiazdami byli Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Jest to historia Jacka i Rose, którzy poznali się i zakochali podczas dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie.

Film okazał się historycznym wydarzeniem bijąc wszystkie box-office'owe rekordy. Do dziś żaden inny film nie uzyskał lepszych wpływów w czasie ósmego, dziewiątego, dziesiątego, jedenastego, dwunastego, trzynastego, czternastego, piętnastego, siedemnastego i osiemnastego weekendu wyświetlania.

"Titanic" doczekał się już jednej reedycji. Był to "Titanic 3D" w 2012 roku, który również był kasowym hitem. Dzięki temu łączne globalne wpływy wynoszą obecnie 2 208 mln dolarów. Tylko dwa filmy uzyskały lepszy wynik. Jednym z nich jest "Avatar" (2 845,9 mln dolarów), którego odświeżoną wersję Disney ponownie wprowadzi do kin we wrześniu.

Zwiastun filmu "Titanic 3D"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones