Najlepsze hollywoodzkie kino w Paramount Channel

https://www.filmweb.pl/news/Najlepsze+hollywoodzkie+kino+w+Paramount+Channel-110422
Najnowsze produkcje amerykańskiego przemysłu filmowego, a w nich prawdziwa hollywoodzka rozrywka i największe gwiazdy z Fabryki Snów. Tak zapowiada się ramówka startującego dzisiaj Paramount Channel HD Polska, nowego kanału filmowego wytwórni Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom.


Paramount Channel HD to jedyny na polskim rynku kanał filmowy prezentujący wyłącznie selekcję najlepszych nowych hollywoodzkich hitów kinematografii. Już w pierwszym dniu emisji stacja pojawi się w pakietach telewizyjnych takich operatorów platform cyfrowych i sieci kablowych jak: Cyfrowy Polsat, nc+, MultiMedia Polska, Netia i kilkunastu innych. Od dnia premiery kanał nadawany będzie wyłącznie w jakości HD.

Ponad 1500 hitów filmowych, 200 Oskarów
Za marką Paramount Channel HD stoi Paramount Pictures - jedna z dwóch najstarszych wytwórni filmowych w USA. Powstałe w 1912 roku studio to ikona światowej kinematografii, o bogatej historii i mocnej pozycji ugruntowanej w świadomości fanów dobrego kina rozrywkowego na całym świecie. W wytwórni powstało dotychczas 1500 produkcji filmowych stworzonych przez najlepszych reżyserów z gwiazdorską obsadą. Studio Paramount może poszczycić się dodatkowo ponad dwustoma statuetkami Oscara i niezliczoną liczbą innych nagród filmowych.

Z DiCaprio na kanapie? – włącz Paramount Channel HD
Ramówkę Paramount Channel HD tworzyć będą największe hity filmowe wyselekcjonowane
z dorobku studia Paramount Pictures i innych czołowych, amerykańskich wytwórni filmowych. Widzowie będą mogli wybierać z szerokiego spektrum gatunków filmowych - od komedii przez horror, dramat, kino obyczajowe i sensacyjne, aż po filmy familijne dla całej rodziny.

Wybór Paramount Channel HD będzie dla każdego fana dobrej rozrywki jak zaproszenie prawdziwego Hollywood do domu – zapowiada Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product; Viacom International Media Networks – Polska ramówka stacji będzie dostosowana do gustów wymagającego polskiego widza – podkreśla Reszka. Potwierdza to oferta programowa kanału przygotowana na marzec i kwiecień. Już w pierwszych tygodniach emisji, włączając Paramount Channel będzie można obejrzeć m.in.: Leonardo DiCaprio i Michelle Williams w "Wyspie tajemnic"; Roberta De Niro i Bena Stillera w "Poznaj naszą rodzinkę", George’a Clooneya w nagrodzonym Złotym Globem filmie "W chmurach". Z kolei na młodszych widzów czekać będą m.in. takie gratki filmu animowanego jak: "Jak wytresować smoka" z rewelacyjnym polskim dubbingiem Mateusza Damięckiego i Julii Kamińskiej oraz "Kung fu Panda 2" z Janem Peszkiem i Marcinem Hycnarem, użyczającymi głosów głównym bohaterom. Poza wspomnianymi propozycjami na antenie kanału zobaczyć będzie można także m.in. takie filmy jak: "Zoolander", "Jackass 3", "Watchmen. Strażnicy", "Prawdziwe męstwo" oraz "Star Trek" i "Star Trek II: Gniew Khana".

   

Paramount Channel HD w otwartych oknach

Premierze kanału towarzyszyć będzie także szereg działań promocyjnych przygotowanych wspólnie z operatorami platform cyfrowych i sieci kablowych. Abonenci nc+ będą mogli oglądać Paramount Channel HD bez dodatkowych opłat od dnia premiery, 19 marca, do końca kwietnia br. Użytkownicy Orange, dostaną bezpłatny dostęp w terminie od 19 marca do końca maja. Natomiast użytkownicy Cyfrowego Polsatu - od początku kwietnia do 7 maja br.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: