Nintendo Direct E3 2021: Najważniejsze zapowiedzi

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nintendo+Direct+E3+2021%3A+Najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi-142799
Nintendo Direct E3 2021: Najważniejsze zapowiedzi
Ostatnia duża prezentacja na tegorocznym wirtualnym E3 już za nami. Nintendo pokazało dużo gier, wśród których znalazło się kilka nowości, jednak nie usłyszeliśmy nic o nowej konsoli. No chyba, że nową wersję "Game & Watch" z grami z serii "The Legend of Zelda" potraktujemy jako nową konsolę Nintendo.

Poniżej znajdziecie pełen zapis Nintendo Directa, a pod nim najważniejsze zapowiedzi.

"Sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild" - pokazano wideo z fragmentami rozgrywki. Premiera w 2022 roku."Mario Party Superstars" - kolekcja 100 minigier ze starych odsłon "Mario Party" zadebiutuje na Switchu 29 października."Metroid Dread" - nowa odsłona serii "Metroid" z widokiem z boku trafi na Switcha 8 października tego roku."WarioWare: Get It Together!" - nowa kolekcja krótkich i szalony minigier z Wario w roli głównej. Premiera 10 września."Shin Megami Tensei V" - nowy zwiastun z rozgrywką oraz data premiery - 12 listopada tego roku."Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp" - remake dwóch gier z GameBoy’a Advance trafi na Switcha 3 grudnia tego roku."Game & Watch: The Legends of Zelda" - trzy klasyczne gry zamknięte w małym urządzeniu. Mikro-konsolka trafi do sprzedaży 12 listopada."FATAL FRAME: Maiden of Black Water" - Port horroru od Koei Tecmo, który oryginalnie wyszedł na WiiU. Premiera na Switchu jeszcze w tym roku.

"Life is Strange" - "Life is Strange True Colors" trafi na Switcha 10 września, a "Life is Strange Remastered" zadebiutuje pod koniec tego roku."Super Monkey Ball Banana Mania" - remaster trzech pierwszych gier z serii trafi na Switcha 5 października 2021."Marvel’s Guardians of the Galaxy" - świeżo zapowiedziana przez Square Enix gra trafi również na Nintendo Switch tego samego dnia, co na inne platformy (26 października). Nie będzie jednak działała natywnie, a w chmurze.

"Worms Rumble" - gra trafi na Switcha już 23 czerwca.

"Dragon Ball Z: Kakarot" - port gry z PS4/XONE/PC trafi na Switcha 24 września.

"Danganronpa Decadence" - kolekcja trzech gier z serii "Danganronpa" zawita na Switchu jeszcze w tym roku (tylko w pudełku), zaś pojedyncze gry będą dostępne cyfrowo w eShopie.Kazuya z Tekkena dołącza do "Super Smash Bros. Ultimate"