"Naga broń". Paul Walter Hauser w remake'u

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+%22Naga+bro%C5%84%22.+Zdoby%C5%82+Z%C5%82oty+Glob+w+serialu+%22Czarny+ptak%22.+Teraz+Paul+Walter+Hauser+zagra+z+Liamem+Neesonem-155332
"Naga broń". Paul Walter Hauser w remake'u
źródło: Getty Images
autor: Kevin Mazur
Trwa proces obsadzania ról w komedii "The Naked Gun". Najnowszym nabytkiem jest Paul Walter Hauser, laureat Złotego Globu za rolę w serialu "Czarny ptak".

Kogo zagra Paul Walter Hauser w "Nagiej broni"?Nowa "Naga broń" powstaje dla wytwórni Paramount. Za kamerą stanie Akiva Schaffer. Scenariusz piszą Dan Gregor i Doug Mand, którzy współpracowali z Schafferem przy "Chipie i Dale'u" nagrodzonych niedawno nagrodą Emmy dla najlepszego filmu telewizyjnego.


Projekt jest po części remakiem po części sequelem oryginalnego cyklu. Paul Walter Hauser wcieli się w postać kapitana Eda, którego w serialu "Brygada specjalna" grał Alan North, a w filmach George Kennedy.

Oryginalna "Naga broń" była kinowym rebootem sitcomu "Brygada specjalna" z 1982 roku. Twórcy show - David Zucker, Jim Abrahams i Jerry Zucker - parodiowali bezlitośnie seriale kryminalne o policjantach. Telewizyjne przygody granego przez Lesliego Nielsena detektywa  Franka Drebina zostały tak źle przyjęte, że zdjęto je z anteny  po zaledwie sześciu odcinkach. Nakręcona w 1988 roku kinowa wersja okazała się jednak wielkim hitem i doprowadziła do realizacji dwóch sequeli z 1991 i 1994 roku.

Zwiastun serialu "Czarny ptak"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones