Nowa "Naga broń" w drodze! Kolejna gwiazda na pokładzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+%22Naga+bro%C5%84+w+drodze%22+Kolejna+gwiazda+na+pok%C5%82adzie+%E2%80%93+Filmweb-155444
Nowa "Naga broń" w drodze! Kolejna gwiazda na pokładzie
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Już niedługo – premiera planowana jest na lipiec 2025 roku – zobaczmy Liama Neesona i Pamelę Anderson w odświeżonej wersji "Nagiej broni". Do obsady dołączył właśnie Danny Huston. Na ekranie zobaczymy też Paula Walter Hausera i Kevina Duranda. Reboot jak na razie nie ma jeszcze oficjalnego tytułu.

"Naga broń" – reboot


O fabule nowej wersji przygód detektywa Franka Drebina na razie niewiele wiadomo. Ogłoszono jednak, że w główną postać wcieli się tym razem Liam Neeson, Pamela Anderson będzie jego kochanką, a Kevin Durand zostanie jednym ze złoczyńców. 

Za sterami filmu stanie Akiva Schaffer, który jest też współautorem fabuły wspólnie z Danem Gregorem i Dougiem Mandem

Odpowiedzialny na produkcję Paramount zaplanował premierę na 18 lipca 2025 roku.

Danny Huston – gdzie go ostatni widzieliśmy?


Huston znany głównie z drugoplanowych ról w takich tytułach, jak "Wierny ogrodnik" czy "Miasto cudów", dał się także zapamiętać ze swoich występów m.in. w "Wonder Woman", "Świat w ogniu" czy "Yellowstone". Już niedługo zobaczymy go też w nowym filmie Kevina Costnera "Horyzont. Rozdział 1". 

"Naga broń" – fabuła


Porucznik brygady specjalnej, Frank Drebin (Leslie Nielsen), otrzymuje odpowiedzialne zadanie – ma chronić królową Elżbietę w czasie jej wizyty w USA. Monarchini grozi bowiem śmiertelne niebezpieczeństwo. Dowody wskazują na to, że w całą sprawę jest zamieszany biznesmen Ludwig (Ricardo Montalban) i jego sekretarka Jane (Priscilla Presley). Na polecenie przełożonego kobieta zaczyna uwodzić Drebina, chcąc odwrócić jego uwagę i nie dopuścić do tego, by wpadł na trop działalności Ludwiga. 

"Horyzont. Rozdział 1" – zwiastun


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones