Najpierw wampirzyca i małpy, teraz "Naga broń". Kevin Durand w obsadzie

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Najpierw+wampirzyca+i+ma%C5%82py%2C+teraz+%22Naga+bro%C5%84%22.+Kevin+Durand+w+obsadzie-155364
Najpierw wampirzyca i małpy, teraz "Naga broń". Kevin Durand w obsadzie
Kolejny dzień, kolejna wiadomość na temat nowej osoby w obsadzie komedii "The Naked Gun". W nowej odsłonie cyklu "Naga broń" pojawi się Kevin Durand. Aktora możecie obecnie oglądać w kinach w horrorze "Abigail", a za chwilę będzie też w "Królestwie Planety Małp".

Drebin kontra Kevin DurandKogo dokładnie gra Durand, tego na razie nie wiemy. Ma to ponoć być jeden z czarnych charakterów.

GettyImages-2151214601.jpg Getty Images © Jesse Grant


W głównej roli wystąpi Liam Neeson. Pamela Anderson ma zagrać jego ukochaną. Z kolei Paul Walter Hauser wcieli się w kapitana Eda.

Zdjęcia do filmu ruszą jeszcze w tym miesiącu.

Nowa "Naga broń" powstaje dla wytwórni Paramount. Za kamerą stanie Akiva Schaffer. Scenariusz piszą Dan Gregor i Doug Mand.

Oryginalna "Naga broń" była kinowym rebootem sitcomu "Brygada specjalna" z 1982 roku. Twórcy show - David Zucker, Jim Abrahams i Jerry Zucker - parodiowali bezlitośnie seriale kryminalne o policjantach. Telewizyjne przygody granego przez Lesliego Nielsena detektywa  Franka Drebina zostały tak źle przyjęte, że zdjęto je z anteny  po zaledwie sześciu odcinkach. Nakręcona w 1988 roku kinowa wersja okazała się jednak wielkim hitem i doprowadziła do realizacji dwóch sequeli z 1991 i 1994 roku.

Zwiastun filmu "Królestwo Planety Małp"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones