Reboot "Nagiej broni" powstaje zamiast filmu twórców serii? David Zucker miał gotowy scenariusz

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Naga+bro%C5%84%22%3A+David+Zucker+o+pomy%C5%9Ble+na+nowy+film+i+reboocie-155217
Reboot "Nagiej broni" powstaje zamiast filmu twórców serii? David Zucker miał gotowy scenariusz
Nadchodzący reboot serii "Naga broń" trafi do kin za rok. W procesie twórczym udziału nie biorą już odpowiedzialni za poprzednie filmy serii. O nowej wersji jego produkcji wypowiedział się niedawno David Zucker, który wraz z bratem Jerrym stworzył też inne ikoniczne komedie "Ściśle tajne" i "Czy leci z nami pilot?".

David Zucker miał pomysł na nową "Nagą broń". Studio go odrzuciłoW rozmowie z TMZ Zucker przyznał, że w 2018 roku przedstawił nowy scenariusz kolejnej "Nagiej broni". Współautorami byli Pat Proft i Mike McManus. Paramonut miało pozytywnie wyrazić się o pomyśle, ale nie podjęto dalszych rozmów dotyczących realizacji.

Reżyser "Nagiej broni" jednoznacznie określił swoje stanowisko wobec powstającego filmu:
 
Nie cieszymy się z oddania franczyzy innym ludziom. Zaraz po ogłoszeniu nie mogłem w to uwierzyć. Uważaliśmy, że mamy świetny scenariusz, który, z tego co słyszałem, bardzo się podobał. Nie mam żadnej kontroli nad tym, co dzieje się teraz. Nie jestem zaangażowany w prace, nie zapytano mnie o pomoc… To w całości ich koncepcja, którą stworzą sami.

GettyImages-495396862.jpg Getty Images © Jim Steinfeldt

Jerry ZuckerDavid Zucker i producent Jim Abrahams - twórcy serii "Naga broń"

Co wiemy o nowej "Nagiej broni"?Za sterami nowej "Nagiej broni" stanie Akiva Schaffer. Scenariusz stworzyli Dan Gregor i Doug Mand, którzy współpracowali z reżyserem przy "Chipie i Dale'u" nagrodzonych nagrodą Emmy dla najlepszego filmu telewizyjnego. Jednym z producentów rebootu jest twórca "Głowy rodziny" oraz "Teda" Seth MacFarlane.

Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, wiadomo jednak, że Liam Neeson wcieli się w syna gamoniowatego porucznika Franka Drebina.

Pamela Anderson zagra jego kochankę. Odpowiedniczką bohaterki z oryginału była Jane Spencer (Priscilla Presley). 

Premierę filmu zaplanowano na 18 lipca 2025 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones