Nowe nazwiska w nowej "Nagiej broni". Kto dołączył do Liama Neesona?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Liza+Koshy%2C+Cody+Rhodes%2C+CCH+Pounder+i+Busta+Rhymes+w+nowej+%22Nagiej+broni%22-155767
Nowe nazwiska w nowej "Nagiej broni". Kto dołączył do Liama Neesona?
Liza Koshy, Cody Rhodes, CCH Pounder i Busta Rhymes dołączyli do obsady rebootu "Nagiej broni", który szykuje Paramount. Premiera filmu, za sterami którego stoi Akiva Schaffer, zaplanowana jest na 18 lipca 2025 roku.

GettyImages-1996986633.jpg Getty Images © Leon Bennett

Liza Koshy
GettyImages-2144472931.jpg Getty Images © NBC

Cody Rhodes
GettyImages-1497757936.jpg Getty Images © Dia Dipasupil

CCH Pounder
GettyImages-1988407039.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth

Busta Rhymes

Nowe twarze w obsadzie rebootu "Nagiej broni". Co wiemy o projekcie?


Liza Koshy, Cody Rhodes, CCH Pounder i Busta Rhymes dołączyli do obsady rebootu "Nagiej broni". Szczegóły ich ról trzymane są w tajemnicy, wiadomo jednynie, że Cody Rhodes – profesjonalny wrestler występujący pod pseudonimem The American Nightmare, który gościnnie pojawił się w kilku odcinkach serialu "Arrow" – będzie miał cameo. 

Gwiazdą projektu jestLiam Neeson, który wcieli się w syna gamoniowatego porucznika Franka Drebina. Pameli Anderson przypadła rola jego kochanki. Odpowiedniczką bohaterki z oryginału była grana przez Priscillę Presley Jane Spencer. Paul Walter Hauser zagra Eda, partnera Drebina. Będą musieli połączyć siły, aby zmierzyć się z granym przez Kevina Duranda czarnym charakterem.

Akiva Schaffer będzie nie tylko reżyserem, ale także producentem wykonawczym. Pracował też nad scenariuszem wspólnie z Danem Gregorem i Dougiem Mandem. Wśród producentów znaleźli się też Seth MacFarlane i Erica Huggins.

O cyklu "Naga broń"


Grany przez Lesliego Nielsena gamoniowaty detektyw Frank Drebin zadebiutował w serialu "Brygada specjalna". Na wielki ekran przeskoczył w filmie "Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego" (zwiastun poniżej), który trafił na ekrany w 1988 roku. Do tej pory doczekał się on dwóch sequeli – "Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?" oraz "Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones