Mark Wahlberg i Paul Walter Hauser zagrają w "Balls Up" Petera Farrelly'ego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mark+Wahlberg+i+Paul+Walter+Hauser+zagraj%C4%85+w+%22Balls+Up%22+Petera+Farrelly%27ego-156179
Mark Wahlberg i Paul Walter Hauser zagrają w "Balls Up" Petera Farrelly'ego
źródło: Getty Images
autor: NBC
Peter Farrelly, reżyser oscarowego "Green Book", kompletuje obsadę swojej nowej komedii. W filmie "Balls Up" zagrają Mark Wahlberg ("Mój pies Artur") i Paul Walter Hauser ("Czarny ptak"). Projekt ma być bliższy w tonie wczesnym filmom reżysera takim jak "Głupi i głupszy" czy "Kręglogłowi".

O czym opowie "Balls Up"?GettyImages-1261254211.jpg Getty Images © Michael Buckner


Bohaterami "Balls Up" jest dwóch marketingowców, którzy zostają zwolnieni po tym, jak zaprzepaścili negocjacje z ważnym klientem. Panowie postanawiają wykorzystać darmowe bilety na ważny mecz piłkarski. Pijane ekscesy protagonistów doprowadzają do tego, że ich tropem przez Amerykę rusza szereg osób, którym zaszli za skórę.
   
Scenariusz napisali Paul Wernick i Rhett Reese ("Zombieland", "Pajęcza głowa", "Deadpool & Wolverine").

Komedie Petera Farrelly’egoBracia Farrelly zyskali popularność w Hollywood dzięki swoim komediom. Na koncie mają dwie części "Głupiego i głupszego", "Kręglogłowych", "Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja", "Płytki facet", "Skazani na siebie", "Bez smyczy", "Dziewczyna moich koszmarów" oraz "Głupi, głupszy, najgłupszy".

Rozbicie duetu reżyserskiego przyniosło Peterowi największy sukces w karierze. Komediodramat "Green Book" miał premierę na festiwalu w Toronto i stał się jednym z najgorętszych tytułów sezonu nagród. Kulminacją były trzy Oscary, w tym ten najważniejszy – dla najlepszego filmu.

Ostatni film Farrelly'ego to "Ricky Stanicky" z Zakiem Efronem i Johnem Ceną.


"Ricky Stanicky" - zwiastun


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones