Nowe "Twin Peaks" już w poniedziałek 22 maja w HBO i HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/Nowe+%22Twin+Peaks%22+ju%C5%BC+w+poniedzia%C5%82ek+22+maja+w+HBO+i+HBO+GO-123114
18-częściowy serial "Twin Peaks" wyprodukowany dla SHOWTIME® zadebiutuje w HBO trwającą dwie godziny premierą. Napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland nowy "Twin Peaks" został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha. Serial będzie miał swoją premierę w ramach HBO Europe na antenach HBO w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.


"Twin Peaks" to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszech czasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W niezwykle wyczekiwanym nowym "Twin Peaks" widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci.
 
"Twin Peaks",18 x 60 minut, premiera wyłącznie w HBO i HBO GO 22 maja

Sezony 1-2 są dostępne w HBO GO od 1 maja.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: