Nowi aktorzy dołączają do trzech nadchodzących seriali

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowi+aktorzy+do%C5%82%C4%85czaj%C4%85+do+trzech+nadchodz%C4%85cych+seriali-82387
Michaela Watkins wystąpi w pilocie do serialu stacji ABC "Prairie Dogs". Głównym bohaterem projektu będzie szary pracownik biurowy, który staje się ofiarom niecodziennej kradzieży. Złodziej ukradł mu tożsamość i podstawił pod nią nową, która okazała się znacznie ciekawsza. Bohater postanawia zatrudnić sympatycznego oszusta, aby pomógł mu odmienić dotychczasowe życie. Watkins zagra Imogene, nadzorcę działu programowania. Kobieta odreagowuje samotność i problemu osobiste rządząc działem żelazną ręką.

Daniela Bobadilla dołączyła do obsady serialu "Anger Management". Projekt opowie historię byłego bejsbolisty (Sheen), który musi poddać się terapii kontrolowania gniewu. Na kursie bohater staje się ofiarą instruktora. Aktorka zagra córkę Charliego Sheena.

Yaya DaCosta wystąpi w pilocie do niezatytułowanego serialu Rolanda Emmericha. Głównym bohaterem projektu będzie Carter (Max Thieriot), młody astrofizyk, który odkrywa, że jest wybrany do walki z siłami zła. DaCosta wcieli się w postać Amy, członka specjalnej rady, która pomoże uświadomić mu niezwykłość jego powołania. Serial powstanie dla ABC.