Nowi bohaterowie "Królestwa Planety Małp". Zobacz zdjęcia

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowi+bohaterowie+%22Kr%C3%B3lestwa+Planety+Ma%C5%82p%22.+Zobacz+zdj%C4%99cia-153345
Nowi bohaterowie "Królestwa Planety Małp". Zobacz zdjęcia
"Empire Magazine" udostępnił nowe zdjęcia z widowiska "Królestwo Planety Małp". Widzimy na nich nowych bohaterów – Noę (Owen Teague) i jego sojusznika, orangutana Rakę (Peter Macon). Oba kadry prezentujemy poniżej:

Noa (Owen Teague), bohater filmu "Królestwo Planety Małp"
Raka (Peter Macon), bohater filmu "Królestwo Planety Małp"

Co wiemy o nowej "Planecie małp"?


"Królestwo Planety Małp" powiązane jest z trylogią zakończoną filmem "Wojna o planetę małp". Akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w tamtym widowisku. Powstało wiele małpich społeczności. Niektóre małpy w ogóle nie słyszały o Caesarze. Inne tak przekształciły jego nauki, by stanowiły fundament kwitnącego imperium. Tymczasem ludzie zostali zredukowani do zdziczałej, prymitywnej egzystencji.

I wtedy pojawia się wśród małp przywódca, który zniewala inne małpie plemiona i zmusza je do odkrywania zapomnianych ludzkich technologii. Inna małpa po tym, jak jest świadkiem upadku swego ludu, wyrusza na wyprawę, by odnaleźć wolność. Kluczem w tej wyprawie okaże się młoda samica homo sapiens. Ta jednak ma własne plany.

Reżyser Wes Ball zapowiada, że jego film będzie jak "Apocalypto", tyle że z małpami. 

Zobacz teaser "Królestwa Planety małp"


"Królestwo Planety Małp" trafi na ekrany 24 maja 2024 roku. Autorami scenariusza są Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver i Patrick Aison. W obsadzie znaleźli się Freya Allan, Owen Teague, Peter Macon, Kevin Durand, Eka Darville oraz William H. Macy. Zobaczcie pierwszy teaser: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones