Nowy "Pitbull" ma tytuł i reżysera

Facebook / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+%22Pitbull%22+ma+tytu%C5%82+i+re%C5%BCysera-124751
Nowy "Pitbull" ma już tytuł. Brzmi on "Ostatni pies". Za kamerą produkcji stanie Władysław Pasikowski ("Jack Strong"). 


Poinformował o tym za pośrednictwem swojego Facebookowego konta aktor Marcin Dorociński, który zagra w filmie główną rolę - po ponad dziesięcioletniej przerwie znów wcieli się w Sławomira Desperskiego, alias Despero.  W obsadzie są również Adam Woronowicz, Dorota Rabczewska, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna i Rafał Mohr


Twórca "Krolla" i "Psów" zastąpił na stanowisku reżysera Patryka Vegę, który był związany z "Pitbullem" od początku istnienia cyklu. Dlaczego filmowiec nagle rozstał się z dochodową serią? Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego - ogłosił Vega na swoim Facebooku. Czy chodziło mu o to, że w kolejnym filmie miała wystąpić Doda?

W ubiegłym roku do kin trafiły dwie odsłony cyklu: "Nowe porządki" oraz "Niebezpieczne kobiety". Obie okazały się wielkimi kasowymi przebojami. W samej Polsce obejrzało je łącznie ponad 4 miliony widzów. Obrazy cieszyły się również dużą popularnością w Wielkiej Brytanii. Wszystkie filmy w bezkompromisowy sposób opowiadają o świecie stołecznych policjantów i kryminalistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones