Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+problem+Sony+i+Toma+Hollanda.+Z+%22Uncharted%22-134361

Nowy problem Sony i Toma Hollanda. Z "Uncharted"

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy, Gry
Kolejny projekt Sony, w którym ma wystąpić Tom Holland, natrafił na poważne problemy. Jednak w tym przypadku można się było tego spodziewać. Bowiem nie po raz pierwszy widowisko "Uncharted" traci reżysera. Film opuścił właśnie Dan Trachtenberg.

uncharted_3.jpg


Sony od dawna próbuje doprowadzić do realizacji filmu. Przed laty jego gwiazdą miał być Mark Wahlberg, a za kamerą miał stanąć David O. Russell. Potem reżyserem wybrano Setha Gordona. Kiedy opuścił projekt, Sony zaczęło od nowa ze scenarzystą Joe Carnahanem. Jego tekst został jednak odrzucony, a wytwórnia postanowiła zmienić koncepcję i zrobić widowisko o młodym Nathanie Drake'u. W 2017 roku angaż do roli dostał właśnie Tom Holland. Za reżyserię miał odpowiadać Shawn Levy, który jednak odpuścił projekt w grudniu 2018 roku. Trachtenberg dostał angaż w styczniu.

Teoretycznie "Uncharted" ma trafić do kin w grudniu 2020 roku. Jednak teraz Sony chce znaleźć nowego reżysera do końca wakacji i ruszyć ze zdjęciami na początku przyszłego roku, a to może oznaczać, że premiera się opóźni.

Film wyprodukuje nowe studio Sony PlayStation Productions, które powstało w ubiegłym roku. Autorami scenariusza obecnej wersji są Art Marcum & Matt Holloway oraz Rafe Judkins.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię