Tom Holland jako Nathan Drake w wideo z filmu "Uncharted"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Holland+jako+Nathan+Drake+w+wideo+z+filmu+%22Uncharted%22-145046
Tom Holland jako Nathan Drake w wideo z filmu "Uncharted"
Sony zaprezentowało nowy materiał wideo. Zawiera on fragment filmu "Uncharted". Możemy w nim zobaczyć, jak się sprawuje Tom Holland jako kultowy bohater cyklu gier "Uncharted" Nathan Drake.

Fragment filmu "Uncharted"
"Uncharted" - co wiemy o filmie"Uncharted" to filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan.


W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali i Tati Gabrielle. Reżyseruje Ruben Fleischer ("Venom", "Zombieland").

Premiera 11 lutego 2022.

Tom Holland - nie tylko Nathan DrakeToma Hollanda możemy oglądać obecnie na ekranach kin w widowisku "Spider-Man: Bez drogi do domu", które stało się już przebojem kasowym.

Film opowiada o tym, jak Spider-Man próbuje poradzić sobie z faktem, że jego tożsamość została ujawniona. Bohater prosi o pomoc Doktora Strange’a, ale jego zaklęcie sprowadza na głowę Petera Parkera jego największych przeciwników z całego multiwersum.