Bohaterowie "Uncharted" na nowym plakacie

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bohaterowie+%22Uncharted%22+na+nowym+plakacie-145143
Bohaterowie "Uncharted" na nowym plakacie
źródło: Materiały prasowe
W sieci pojawił się nowy plakat do filmu "Uncharted". Wy możecie go obejrzeć poniżej:


"Uncharted" - co wiemy o filmie"Uncharted" to filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan.

W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali i Tati Gabrielle. Reżyseruje Ruben Fleischer ("Venom", "Zombieland").

Długa droga "Uncharted" na ekrany kinStudio Sony o ekranizacji gry "Uncharted" marzyło od lat.W tym czasie przechodził wiele transformacji, a do jego nakręcenia angażowani byli m.in.: David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon, Shawn Levy, Dan Trachtenberg i Travis Knight. Dekadę temu w roli Nathana obsadzony był Mark Wahlberg, Teraz gra Sully'ego.

Zwiastun filmu "Uncharted"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!