"Uncharted": Tom Holland i wąsaty Mark Wahlberg w drugim zwiastunie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Uncharted%22%3A+Tom+Holland+i+w%C4%85saty+Mark+Wahlberg+w+drugim+zwiastunie-144971
"Uncharted": Tom Holland i wąsaty Mark Wahlberg w drugim zwiastunie
źródło: Materiały prasowe
W sieci zadebiutował drugi zwiastun widowiska "Uncharted". Gwiazdą ekranizacji popularnej serii gier wideo jest Tom Holland, który wciela się w Nathana Drake'a, a towarzyszą mu m.in. Mark Wahlberg i Antonio Banderas. Zobaczcie nowy trailer filmu, który trafi do kin w przyszłym roku:


"Uncharted" - o czym opowie film?


"Uncharted" to filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan.


W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali i Tati Gabrielle. Reżyseruje Ruben Fleischer ("Venom", "Zombieland").

Premiera 11 lutego 2022.

Tom Holland - nie tylko Nathan Drake


Toma Hollanda możemy oglądać obecnie na ekranach kin w widowisku "Spider-Man: Bez drogi do domu", które stało się już przebojem kasowym.

Film opowiada o tym, jak Spider-Man próbuje poradzić sobie z faktem, że jego tożsamość została ujawniona. Bohater prosi o pomoc Doktora Strange’a, ale jego zaklęcie sprowadza na głowę Petera Parkera jego największych przeciwników z całego multiwersum.

W obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina i Willem Dafoe.