Oficjalnie: "Fantastyczne zwierzęta 3" z rocznym opóźnieniem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+%22Fantastyczne+zwierz%C4%99ta+3%22+z+rocznym+op%C3%B3%C5%BAnieniem-132864
Potwierdziły się styczniowe doniesienia portalu Deadline o tym, że trzecia część "Fantastycznych zwierząt" nie trafi w listopadzie 2020 roku do kin. Warner Bros. właśnie podało nową datę premiery. Widowisko pojawi się dopiero w listopadzie 2021 roku, czyli zaliczy roczne opóźnienie.


Zdjęcia do filmu miały się pierwotnie rozpocząć w lipcu. Jednak po słabszych wynikach części drugiej uznano, że twórcy powinni mieć więcej czasu na lepsze przygotowanie kontynuacji. Tak też czytamy w komunikacie towarzyszącym ogłoszeniu nowej daty premiery podpisanym przez szefa Warner Bros. Pictures Group Toby'ego Emmericha: Wszyscy wierzymy, że ta data premiery da twórcom czas i przestrzeń niezbędną do przygotowania najlepszego filmu dla naszych fanom.

Dzięki rocznemu opóźnieniu szefowie WB zapewne liczą też na to, że uspokoi się sytuacja wokół Johnny'ego Deppa. Przypomnijmy, że aktor wplątał się w nową batalię sądową ze swoją byłą żoną Amber Heard. Żąda od niej fortuny za publiczne szkalowanie go, na co ta odpowiada nowymi opowieściami o jego brutalnym jej traktowaniu, kiedy jeszcze byli w związku. Depp gra w "Fantastycznych zwierzętach" Gellerta Grindelwalda.
Udostępnij: