Olivia Munn wygrała z rakiem. Poznaj poruszającą historię gwiazdy "X-Men" i "Predatora"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Munn+wygra%C5%82a+z+rakiem.+Poznaj+poruszaj%C4%85c%C4%85+histori%C4%99+aktorki-154590
Olivia Munn wygrała z rakiem. Poznaj poruszającą historię gwiazdy "X-Men" i "Predatora"
źródło: Getty Images
autor: Phillip Faraone
Olivia Munn ujawniła, że w ubiegłym roku zdiagnozowano u niej raka piersi. Walcząc o zdrowie, przeszła cztery operacje, w tym podwójną mastektomię.

Olivia Munn o walce z rakiem


Olivia Munn opisała swoją historię w poście na Instagramie. Aktorka chce w ten sposób dodać odwagi innym kobietom walczącym z rakiem.

Zdiagnozowano u mnie raka piersi. Mam nadzieję, że dzieląc się tym, pomogę innym odnaleźć spokój ducha i inspirację do ich własnej walki – napisała.

W poruszającym wpisie aktorka dokładnie opisała swoje przeżycia: testy, które pozwoliły zdiagnozować chorobę na wczesnym etapie, operacje i towarzyszące im uczucia oraz wsparcie zespołu lekarzy i najbliższych, na które mogła liczyć w trudnych chwilach. 

Miałam szczęście. Wykryliśmy to w momencie, kiedy miałam jeszcze możliwości. Chciałabym tego samego dla każdej kobiety, która być może będzie musiała zmierzyć się z tym pewnego dnia. Poproście lekarzy, by zrobili Wam kalkulację ryzyka zachorowania na raka piersi. Doktor Aliabadi powiedziała mi, że jeśli wyniesie ono więcej niż 20%, po osiągnięciu 30 roku życia musisz raz w roku robić mammografię i rezonans magnetyczny piersi – napisała.

Oryginalny post możecie zobaczyć poniżej: Skąd znamy Olivię Munn? Zobacz zwiastun filmu "Predator"


Olivia Munn najlepiej znana jest jako Psylocke, czyli Betsy Braddock, z widowiska "X-Men: Apokalipsa". W jej filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Magic Mike", "Bezwstydny Mortdecai", "Firmowa Gwiazdka" czy "Predator" (zwiastun poniżej). Mogliśmy zobaczyć ją też w serialach "Sparowani", "Newsroom", "Six", "The Rook", a ostatnio "Tales of the Walking Dead".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones