PODCAST: Saful o "Lighthouse", Marvelu i lockdownie

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/PODCAST%3A+Kamil+%22Saful%22+No%C5%BCy%C5%84ski+o+%22Lighthouse%22%2C+Marvelu+i+lockdownie-138665
PODCAST: Saful o "Lighthouse", Marvelu i lockdownie
Czy oglądanie w trakcie lockdownu horroru o facetach zamkniętych w latarni było dobrym pomysłem? Jak zmienia się odbiór filmów po tym, jak poznało się tajniki kuchni filmowej? Kto jest najfajniejszą postacią z uniwersum Marvela?  Odpowiedzi szukajcie w rozmowie Łukasza Muszyńskiego z raperem oraz gwiazdą kultowego serialu "Ślepnąc od świateł" Kamilem "Safulem" Nożyńskim. Jeszcze w tym roku na półki sklepów trafi jego solowa płyta.Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się, kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.   

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.
Udostępnij: