PODCAST: Pezet o "Kasynie", "Soprano" i roli Jezusa

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/PODCAST%3A+Pezet+o+%22Kasynie%22%2C+%22Soprano%22+i+roli+Jezusa-138569
PODCAST: Pezet o "Kasynie", "Soprano" i roli Jezusa
Z zawodu raper, z zamiłowania pożeracz filmów i seriali. W rozmowie z Łukaszem Muszyńskim Pezet opowiada m.in. o miłości do "Kasyna" i Sharon Stone, dokonuje wyboru między Robertem De Niro i Alem Pacino, wreszcie tłumaczy, dlaczego drugi "Ojciec chrzestny" jest lepszy od pierwszego, a kinowa "Rodzina Soprano" nie ma racji bytu. Ujawnia również, że dostał propozycję zagrania Jezusa, a także wspomina wyjątkowy koncert, który 30 lipca będzie można zobaczyć na małym ekranie. Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się, kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.   

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.

P.S. Film z Kevinem Baconem i Christianem Slaterem, którego tytułu Pezet nie mógł sobie przypomnieć, to "Morderstwo pierwszego stopnia".
Udostępnij: