Patty Jenkins chce dokończyć trylogię "Wonder Woman"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Patty+Jenkins+chce+doko%C5%84czy%C4%87+trylogi%C4%99+%22Wonder+Woman%22-138765
Patty Jenkins chce dokończyć trylogię "Wonder Woman"
W niedawnym wywiadzie z magazynem Geek, reżyserka "Wonder Woman 1984" Patty Jenkins zapowiedziała, że ewentualna trzecia odsłona cyklu będzie jej ostatnią na stanowisku reżyserskim. 


Sequel dał mi okazję do wypróbowania mnóstwa rzeczy, na które nie mogłam sobie pozwolić za pierwszym razem. Na początku chodziło o origin story, o historię narodzin Wonder Woman. Nie widzieliśmy jednak pełni jej mocy, nie dowiedzieliśmy się, do czego jest zdolna. To bardzo ekscytujące móc pokazać na ekranie tę moc. A przy okazji skomplikowaną wewnętrzną walkę. To nie tylko bohaterka, która walczy ze złem, ale też pokazuje złym ludziom, jak stać się lepszymi - mówiła w rozmowie. 

Kolejny film będzie moim ostatnim. Będę musiała go dobrze przemyśleć. Pokazać wszystko, co istotne w kontekście tej postaci
- dodała. 

A Wy, czekacie na "Wonder Woman 1984"? Przypomnijmy, że szefostwo Warnera postanowiło, iż film pojawi się na ekranach dopiero 2 października, a nie - jak wcześniej zakładano - 14 sierpnia.

W tytułowej roli powróci Gal Gadot. Jako Steve Trevor będzie jej partnerował Chris Pine. W roli przeciwniczki superbohaterki, Cheetah, zobaczymy Kristen Wiig