UPDATE: "Wonder Woman 1984" od 1 kwietnia na HBO GO

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wonder+Woman+1984%22+od+1+kwietnia+na+HBO+GO-141387
UPDATE: "Wonder Woman 1984" od 1 kwietnia na HBO GO

Wiemy już, kiedy polscy widzowie będą mogli zobaczyć wyczekiwaną od dawna ekranizację komiksu "Wonder Woman 1984". Streamingowa premiera filmu odbędzie się 1 kwietnia na serwisie HBO GO. UPDATE: Studio Warner Bros. wystosowało oficjalne oświadczenie w sprawie kinowej premiery filmu.


 
Przypomnijmy, że światowa premiera "Wonder Woman 1984" miała miejsce w grudniu. W USA film był wyświetlany jednocześnie w kinach i na serwisie streamingowym HBO Max.

Oto oficjalne oświadczenie Warner Bros. dotyczące premiery kinowej filmu:

Strategia dystrybucyjna "Wonder Woman 1984" jest specyficzna dla roku 2021 i staramy się indywidualnie przystosować ją do pandemicznych warunków w danym kraju. Podjęliśmy wyjątkową decyzję, by udostępnić film widzom w domach, gdy kina pozostają zamknięte.

Wygląda więc na to, że w Polsce "Wonder Woman 1984" nie będzie można zobaczyć na dużym ekranie. W chwili obecnej kina studyjne w kraju są otwarte, ale multipleksy nie - i zapewne zaważyło to na decyzji studia.

"Wonder Woman 1984" - opis fabułyW filmie "Wonder Woman 1984" losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Ten nowy rozdział w jej historii rozpoczyna się, gdy Diana Prince wiedzie spokojne życie  wśród śmiertelników w latach osiemdziesiątych XX wieku - erze napędzanej przez nieustające dążenie do posiadania wszystkiego. Chociaż główna bohaterka w pełni osiągnęła już swoje moce, nadal pozostaje w cieniu, opiekując się starożytnymi artefaktami i korzystając ze swoich superbohaterskich zdolności wyłącznie anonimowo. Teraz jednak Diana będzie musiała wyjść z ukrycia i wykorzystać całą swoją mądrość, siłę oraz odwagę, aby ocalić ludzi przed światem, który sami sobie stworzyli.

W roli głównej zobaczymy Gal Gadot. W pozostałych rolach występują: Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope oraz Connie Nielsen jako Hippolyta.