Paul Rudd w "Pogromcach duchów 2020"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paul+Rudd+w+%22Pogromcach+duch%C3%B3w+2020%22-133687
Paul Rudd ("Avengers: Koniec gry") dołączył do obsady nowej odsłony "Pogromców duchów". Oficjalny tytuł filmu to "Ghostbusters 2020".

GettyImages-1136252355.jpg Getty Images © David M. Benett


Ruddowi przypadła rola nauczyciela. Oprócz niego na ekranie pojawią się również Mckenna Grace, Carrie Coon i Finn Wolfhard. Swoją obecność w filmie potwierdziły także znane z oryginalnych "Pogromców" Sigourney Weaver i Annie Potts.

Fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że bohaterami filmu będą samotna matka oraz jej rodzina. Coon miałaby zagrać matkę, a Wolfhard - syna.

Widowisko ma być kolejnym rozdziałem historii zapoczątkowanej w megahicie z 1984 roku. Fabuła nie będzie za to w żaden sposób powiązana z rebootem serii z 2016 roku. Trudno się dziwić – tamten film spotkał się z negatywnym przyjęciem wśród fanów, ponadto rozczarował w box offisie.

Nowi "Pogromcy duchów" trafią do kin 10 lipca 2020 roku. Reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Jason Reitman ("Juno", "Tully"). Jego ojciec Ivan, który wyreżyserował dwa pierwsze filmy z serii, zajmie tym razem stanowisko producenta.

Realizację finansuje Sony.