Pierce Brosnan stanie przed sądem. Jest oskarżony o spacerowanie

CNN / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierce+Brosnan+z%C5%82ama%C5%82+przepisy+parku+narodowego+Yellowstone+Stanie+przed+s%C4%85dem-153439
Pierce Brosnan stanie przed sądem. Jest oskarżony o spacerowanie
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
Pierce Brosnan jest kolejną gwiazdą kina, która stanie przed sądem. Fanów aktora uspakajamy: proces nie ma nic wspólnego z powszechnymi obecnie oskarżeniami o molestowanie. Prawdziwy powód może Was jednak bardzo zaskoczyć.

Pierce Brosnan kontra park YellowstoneJak donosi CNN, Pierce Brosnan otrzymał wezwanie do stawienia się 23 stycznia przed Yellowstone Justice Center, sądu rejonowego w stanie Wyoming.

GettyImages-1431099545.jpg Getty Images © George Rose


A wszystko przez skargę złożoną przez władze parku narodowego Yellowstone. Okazuje się bowiem, że Brosnan nie zastosował się do obowiązujących na terenie parku zakazów i zboczył z trasy przeznaczonej dla zwiedzających. Według złożonego pozwu aktor miał spacerować po obszarze termalnym parku, na którym obowiązuje zakaz przebywania dla wszystkich osób nieupoważnionych.

Prawnie jest to drobne przewinienie, więc Brosnanowi w przypadku skazania grozi jedynie kara finansowa.

Aktor przebywa w okolicach Yellowston w związku ze swoją kolejną rolą filmową. Na terenie Yellowstone Film Ranch kręcony jest bowiem western "Unholy Trinity". Jego akcja rozgrywa się w burzliwych latach 70. XIX wieku na terytorium Montany. Drugą gwiazdą westernu jest Samuel L. Jackson.

Zwiastun "Fast Charlie", najnowszego filmu z Brosnanem
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones