Pierwszy oryginalny film animowany Netflix jeszcze w tym roku!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Pierwszy+oryginalny+film+animowany+Netflix+jeszcze+w+tym+roku-133473
Pierwszy oryginalny film animowany Netflix jeszcze w tym roku!
Za oknem tropikalne upały, tymczasem Netflix pracuje już nad bożonarodzeniowymi nowościami. Jedną z nich będzie "Klaus" – pierwszy oryginalny film animowany sygnowany przez platformę. Premiera zaplanowana jest na sezon świąteczny tego roku.


Jesper (w oryginalnej wersji dubbingowany przez Jasona Schwartzmana), młody, mieszkający w Skandynawii listonosz, dostaje niepowtarzalną szansę zrobienia czegoś wyjątkowego. Zostaje mu powierzone zadanie doręczania poczty do owianej sławą wioski na dalekiej Północy, gdzie spotyka tajemniczego, siwobrodego twórcę zabawek o imieniu Klaus.

"Klaus" w całości tworzony był w Madrycie i jest dziełem międzynarodowego zespołu utalentowanych rysowników z całego świata. W filmie zastosowano unikalny styl animacji, który łączy tradycyjne ręczne techniki animacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jednocześnie trwają prace nad animacją "The Willoughbys", która będzie miała premierę wiosną 2020 r. Projekt autorstwa Krisa Pearna, twórcy "Klopsiki kontratakują", powstaje na podstawie słynnej książki Lois Lowry, dwukrotnej zdobywczyni medalu Johna Newbery.


Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones