RANKING: Najlepsze produkcje dla młodych widzów

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/RANKING%3A+Najlepsze+produkcje+dla+m%C5%82odych+widz%C3%B3w-137388
RANKING: Najlepsze produkcje dla młodych widzów
Już 22 kwietnia będziecie mogli obejrzeć na Netflix animację "Rodzeństwo Willoughby". Historia czworga dzieciaków, które wysyłają rodziców na wakacje, jest adaptacją książki ukochanej przez dzieci i młodzież autorki Lois Lowry. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych produkcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych widzów.

DLA NAJMŁODSZYCH: 

Mała, żywiołowa Masza mieszka nieopodal lasu, gdzie przeżywa wiele wspaniałych przygód ze swoim najlepszym przyjacielem — niedźwiedziem, który kiedyś występował w cyrku.

Dwie siostry spędzające wakacje z ojcem na japońskiej prowincji zaprzyjaźniają się z tajemniczymi istotami zamieszkującymi pobliski las.

Serial o wyjątkowej szkole dla najsłodszych i najbardziej ciekawskich szczeniaków na świecie.

Udaj się w podróż do zaczarowanej krainy Equestria, w której jednorożka Twilight Sparkle wraz z przyjaciółmi mają niesamowite przygody i poznają moc przyjaźni.


DLA TROCHĘ STARSZYCH: 

Żądni władzy imperatorzy wysysają życie z planety Thra. Grupa odważnych Gelflingów jednoczy się, by walczyć z ciemnością i ocalić świat.

2
plakat filmu Było sobie życie

Było sobie życie

Il Était une fois... la vie
25 min.
Przygotujcie się na emocjonującą podróż po ludzkim ciele! Kultowy serial animowany pokazuje, jak działają nasze komórki, serce, mózg i cała reszta.

Przepracowana dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym pilotem, który opowiada jej o przygodach niezwykłego chłopca mieszkającego na asteroidzie.

Klatki lwa, zebry, żyrafy i hipopotama z nowojorskiego zoo wypadają za burtę i zwierzęta lądują na Madagaskarze – wyspie zamieszkanej przez prawdziwych dziwaków.

Drakula, właściciel Hotelu Transylwania, poza zajmowaniem się gośćmi musi też zadbać o to, by jego ukochana córeczka nie zakochała się w nieproszonym przybyszu.

Gdy nad Doliną Spokoju zawisa straszna groźba, leniwy miś panda imieniem Po odkrywa swoje przeznaczenie jako "wybrańca" i postanawia zostać wojownikiem kung fu.

W filmie o Piotrusiu Króliku rywalizującym z nowym wrogiem o warzywa z ogrodu Pana McGregora obok animowanych postaci występują prawdziwi aktorzy.

Samotna mama ukrywa supermoce swojego syna, aby chronić go przed światem, a przy tym stara się ustalić, skąd właściwie się wzięły i jak zginął jej mąż.


DLA MŁODZIEŻY: 

Książę obłożony zabójczą klątwą wyrusza na poszukiwanie lekarstwa i trafia w sam środek walki między górniczym miasteczkiem a leśnymi zwierzętami.

Dzielna 11-letnia afgańska dziewczynka przebiera się za chłopca i podejmuje różne prace, aby utrzymać rodzinę po tym, jak aresztowano jej ojca.

Uwielbiana makabryczna rodzinka z kreskówek Charlesa Addamsa oraz serialu z lat 60. XX w. debiutuje na wielkim ekranie.

Młody mężczyzna traci głowę dla kobiety, a odcięta dłoń przemierza Paryż w poszukiwaniu właściciela.

Gdy ich świat chyli się ku upadkowi, Arcymag zabiera skrywającego mroczną stronę księcia w podróż, która pozwoli im odnaleźć źródło zła i uratować ukochane kobiety.