Premiera "Falcon and the Winter Soldier" opóźniona

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+%22Falcon+and+the+Winter+Soldier%22+op%C3%B3%C5%BAniona-138547
Premiera "Falcon and the Winter Soldier" opóźniona
Wygląda na to, że "Falcon and the Winter Soldier", który miał zadebiutować na platformie Disney+ w sierpniu, nie będzie gotowy na czas. Wiadomość nie powinna być zaskoczeniem, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że plan serialu pozostaje zamknięty od marca.

Serwis Disney+ opublikował w czwartek listę sierpniowych premier i zabrakło na niej serialu o przygodach Falcona i Zimowego Żołnierza. Nowa data premiery nie jest znana. Nie wiadomo też, kiedy ekipa będzie mogła kontynuować przerwaną pracę.

Kiedy rozpoczął się koronawirusowy lockdown, twórcy zaczęli właśnie pierwszy tydzień pracy w Pradze. Ekipa wróciła wówczas do Atlanty, gdzie Marvel realizuje wiekszość swoich projektów.

"Falcon and the Winter Soldier" miał być pierwszym z seriali Marvel Studios, który zadebiutuje na Disney+. Gwiazdami produkcji są wcielający się w parę tytułowych bohaterów Anthony Mackie i Sebastian Stan. W obsadzie są również Daniel Brühl, Emily VanCamp i Wyatt Russell.

Produkcja kolejnych marvelowskich seriali - "Lokiego" oraz "WandaVision" - również została wstrzymana. Początkowo miały one zadebiutować pod koniec 2020 roku, co również wydaje się obecnie mało prawdopodobne. Nie wiadomo też, czy Disney zdecyduje się wpuścić do kin "Czarną Wdowę", która obecnie jest zaplanowana na listopad.
Udostępnij: