Premiera specjalnego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina" 14 grudnia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+specjalnego+odcinka+%22Chilling+Adventures+of+Sabrina%22+14+grudnia-131098
Na dwa tygodnie przed zimowym przesileniem wszyscy raz jeszcze wrócimy do Greendale. 14 grudnia znajdźcie wygodny kąt i poczujcie magię strasznych świąt! Wtedy to na platformie Netflix zadebiutuje specjalny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina""Zimowa opowieść".

Poniżej możecie obejrzeć jego zapowiedź.  O odcinku specjalnym

Kościół Nocy celebruje przesilenie zimowe. W tę najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się, aby śpiewać pogańskie kolędy i opowiadać historie o duchach. Ale święta to także czas odwiedzin - zarówno tych mile widzianych, jak i niepożądanych gości. Nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z komina...

Scenariusz: Roberto Aguirre-Sacasa i Donna Thorland. Reżyseria: Jeff Woolnough.
O serialu "Chilling Adventures of Sabrina"
"Chilling Adventures of Sabrina" to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce "Dziecka Rosemary" i "Egzorcysty" adaptacji uznanego komiksu "Sabrina" będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury – czarownicy i śmiertelnika – oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.