"Outlander": Stacja Starz szykuje prequel serialu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Outlander%22%3A+Stacja+Starz+szykuje+prequel+serialu-145642
"Outlander": Stacja Starz szykuje prequel serialu
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Outlander". Stacja Starz zamierza rozszerzyć świat, dodając kolejny projekt.

Nowy serial w świecie "Outlander"O nowym projekcie na razie niewiele wiadomo. Jak donosi portal Variety, ma to być prequel, do którego scenariusz przygotuje showrunner "Outlander" Matthew B. Roberts. W projekt włączy się również twórca hitu stacji Starz Ronald D. Moore.


Serial "Outlander" bazuje na cyklu powieściowym Diany Gabaldon. Autorka napisała już jedną prequelową nowelę, w której opisała młodość Jamiego Frasera. Niedawno zapowiadała kolejny prequel. Gabaldon jest również autorką spin-offowego cyklu, którego głównym bohaterem jest Lord John Grey.

Szósty sezon "Outlander" już w marcuJuż w marcu na antenie stacji Starz zadebiutuje szósty sezon serialu. Za sprawą pandemii COVID-19 będzie on krótszy, liczy bowiem osiem odcinków. Za to zapowiedziany jeszcze w marcu biegłego roku siódmy sezon będzie dłuższy.

Zwiastun serialu "Outlander"

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones