Rachel McAdams nie rozkocha w sobie Keanu Reevesa podczas międzyplanetarnej podróży

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rachel+McAdams+nie+rozkocha+w+sobie+Keanu+Reevesa+podczas+mi%C4%99dzyplanetarnej+podr%C3%B3%C5%BCy-103402
Romans SF "Passengers" z Keanu Reevesem w roli głównej nie trafi do kin w kwietniu 2015 roku. Wszystko przez Rachel McAdams, która miała zagrać główną rolę żeńską. Miała, ale wycofała się z projektu.Zdjęcia do filmu powinny się rozpocząć 7 kwietnia. Już teraz wiadomo jednak, że zostaną opóźnione co najmniej o kilka tygodni, a być może nawet więcej. Problemy "Passengers" pogłębia fakt, że na wieść o wycofaniu się McAdams z produkcji filmu zrezygnowali bracia Weinstein. Tak więc w tej chwili brakuje twórcom i odtwórczyni głównej kobiecej roli i producentów.

Film opowie o mechaniku statku kosmicznego lecącego na odległą o 120 lat planetę. W wyniku błędu komputera, jego komora kriogeniczna przestaje działać i zostaje wybudzony ze snu 100 lat przed terminem. Po roku ma już dość towarzystwa robotów i postanawia obudzić piękną dziennikarkę Aurorę. Zakochują się w sobie, lecz na drodze uczucia staną niepokojące fakty: to, że umrą, zanim dotrą do celu, i to, że być może w ogóle tam nie dotrą w związku z krytyczną awarią statku.