Reżyser "Bodyguarda zawodowca" szykuje widowisko science fiction

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Bodyguarda+zawodowca%22+szykuje+widowisko+science+fiction-144499
Reżyser "Bodyguarda zawodowca" szykuje widowisko science fiction
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Reżyser cyklu "Bodyguard zawodowiec" Patrick Hughes kontynuuje współpracę z wytwórnią Lionsgate. Australijski filmowiec będzie reżyserem oraz scenarzystą widowiska science fiction "War Machine".

"War Machine": ziemscy żołnierze kontra przeciwnik z kosmosuFilm opowie historię grupy rekrutów biorących udział w wyczerpującym obozie szkoleniowym dla żołnierzy sił specjalnych. W trakcie szkolenia bohaterowie spotykają na swojej drodze morderczą siłę z innego świata.

Patrick jest w tej chwili jednym z lepszych reżyserów kina akcji. Tym, co wyróżnia jego filmy, jest skupienie na postaciach, które starają się przebrnąć przez chaos. Patrick przyszedł do nas z niesamowitym oryginalnym pomysłem. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść go na ekran - zachwyca się szef działu produkcji Lionsgate, Erin Westerman.

Jakie filmy nakręcił Patrick Hughes?Hughes zaistniał w świecie kina za sprawą nakręconego w rodzinnej Australii westernu "Red Hill" (2010). Cztery lata później reżyser zadebiutował w Hollywood, stając za kamerą trzeciej części "Niezniszczalnych" z Sylvestrem Stallone'em i Jasonem Stathamem w rolach głównych. Film dystrybuowała wytwórnia Lionsgate, dla której Hughes nakręcił w kolejnych latacg dwie części komedii sensacyjnej "Bodyguard zawodowiec" (2017 i 2021). Aktualnie na premierę czeka "The Man From Toronto" z Kevinem Hartem i Woodym Harrelsonem.

zwiastun filmu "Bodyguard zawodowiec"
Najbliższe filmy studia Lionsgate to biograficzny dramat sportowy "American Underdog", ekranizacja gry wideo "Borderlands", metakomedia z Nicolasem Cage'em pt. "The Unbearable Weight of Massive Talent" oraz czwarta odsłona serii "John Wick".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones