Reżyser "LEGO BATMAN: FILM" ekranizuje dla Netfliksa komiks "Reborn"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22LEGO+BATMAN%3A+FILM%22+ekranizuje+dla+Netfliksa+komiks+%22Reborn%22-131557
Mamy kolejny efekt przejęcia przez platformę Netflix komiksów Marka Millara. Właśnie ogłoszono plan ekranizacji "Reborn".


Film wyreżyseruje Chris McKay ("LEGO BATMAN: FILM"). Jedną z producentek jest Sandra Bullock, której ostatni film - "Nie otwieraj oczu" - jest wielkim hitem na Netfliksie. Nie jest wykluczone, że Bullock zagra w "Reborn" główną rolę. Decyzje castingowe nie zostały jednak na razie podjęte.

"Reborn" opowiada historię Bonnie Black. 80-letnia kobieta umiera w szpitalu na Manhattanie. To nie jest jednak koniec jej historii, lecz początek. Odkrywa bowiem, że przeniosła się do krainy znanej jako Adystria. To świat pełen magii, smoków i potworów, w którym trwa niekończąca się wojna dobra ze złem. Sama Bonnie nie jest już 80-latką, lecz kobietą w kwiecie wieku. Co więcej, jej bliscy, którzy umarli przed nią, już są w tej krainie i na nią czekają. Z wyjątkiem jej męża. Uzbrojona w miecz, mając ojca za towarzysza, kobieta wyrusza na wyprawę, by dowiedzieć się, gdzie jest jej ukochany i co się z nim stało.