Rocky Balboa powraca! "Creed II" na Blu-ray i DVD od 27 marca

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Rocky+Balboa+powraca+%22Creed+II%22+na+Blu-ray+i+DVD+od+27+marca-132347
"Creed II" to już ósmy film, którego bohaterem jest Rocky Balboa. Legendarny bokser powraca, by po raz kolejny spotkać się z Ivanem Drago, z którym walka była tematem przebojowej produkcji "Rocky IV". Premiera filmu, w którym  główne role zagrali Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson i Dolph Lundgren zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray i DVD już 27 marca.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rockyego Balboę (Sylvester Stallone), który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.  

"Creed II" to kontynuacja przebojowego filmu "Creed: Narodziny legendy" z 2015 roku oraz kolejna odsłona opowieści o legendarnym Rockym Balboa. Najnowszy obraz o filmowym bokserze, który w Filadelfii doczekał się już własnego pomnika, wyreżyserował Steven Caple Jr

Na ekrany kin film"Creed II" wszedł w listopadzie ubiegłego roku spotykając się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno widzów jak i krytyków. Obraz w kinach na całym świecie zarobił ponad 200 milionów dolarów.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
- SCENY NIEWYKORZYSTANE
- OJCOWIE I SYNOWIE
- ROLA VIKTORA DRAGO
- KOBIETY W FILMIE CREED II
- SPUŚCIZNA ROCKY'EGO[/I]

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
- SPUŚCIZNA ROCKY'EGO