Sylvester Stallone chce powrotu Rocky'ego

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sylvester+Stallone+chce+powrotu+Rocky%27ego-134019
Chociaż w dwóch częściach "Creeda" Rocky Balboa przeszedł na drugi plan i symbolicznie mianował następcę, Sylvester Stallone nie chce pożegnać się ze swoją ikoniczną rolą. Aktor marzy, by legendarny bokser powrócił.


Istnieje spora szansa, że Rocky jeszcze się pojawi, przyznał Stallone w wywiadzie udzielonym magazynowi "Variety". Aktor przyznał, że sam nie posiada praw do postaci, ale zdradził, że rozmawiał z producentem cyklu Irwinem Winklerem o potencjalnej kontynuacji, czy to w formie filmu czy serialu telewizyjnego.

Doszło do konfliktu. On (Winkler) był przekonany, że "Rocky" to przede wszystkim materiał kinowy. Nie widzi w nim potencjału na transfer do telewizji. Był to więc dla nas duży sporny punkt, powiedział aktor.

Stallone ma już nawet pomysł na dalsze przygody swojego bohatera - tym razem uwikłanego w sprawę nielegalnej imigracji: Rocky spotyka młodego gniewnego mężczyznę, który utknął w kraju, kiedy przyjechał w odwiedziny do siostry. Rocky bierze go pod opiekę i zaczyna się niesamowita przygoda, która prowadzi ich za granicę z Meksykiem. To bardzo aktualna opowieść, zdradził aktor.

Co powiecie na powrót Rocky'ego? Przypomnijmy tylko, że już we wrześniu, w filmie "Rambo: Ostatnia krew", czeka nas powrót innej ikonicznej postaci granej przez Stallone'a.