Rozmowa z Abortion Dream Teamem wokół filmu "Nie jesteś sama”

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Rozmowa+z+Abortion+Dream+Teamem+wok%C3%B3%C5%82+filmu+%22Nie+jeste%C5%9B+sama%E2%80%9D-155803
Rozmowa z Abortion Dream Teamem wokół filmu "Nie jesteś sama”
Rozpoczyna się drugi tydzień części online 21. MDAG! Na jego otwarcie odbędzie się live na Instagramie z bohaterkami filmu "Nie jesteś sama” oraz reżyserką Karoliną Lucyną Domagalską.

Zwracamy szczególną uwagę na filmy, które są oznaczone informacją, że pula biletów jest ograniczona. Prosimy o ich oglądanie w pierwszej kolejności, ponieważ nie zawsze udaje się wynegocjować więcej odtworzeń z producentami.

27 maja, 18:00"Nie jesteś sama" - live z Aborcyjnym Dream Teamem i reżyserką Karoliną Lucyną Domagalską na Instagramie Millennium Docs Against Gravity (@millenniumdocsagainstgravity).

Ich numer telefonu poznaliśmy na demonstracjach, twarze widzieliśmy na okładkach gazet i antyaborcyjnych furgonetkach, a nazwiska znamy z kampanii społecznych i raportów sądowych. Poznaj niezwykłe aktywistki i bohaterki filmu "Nie jesteś sama". Zapraszamy na live, którego gościniami będą Karolina Lucyna Domagalska - reżyserka filmu oraz Justyna i Natalia - współtwórczynie Aborcyjnego Dream Teamu. Spotkanie poprowadzi Karolina Sulej.

TOP 5: blisko naturyPrzynoszę Ci dzikość


Przytłoczony degradacją ukochanej Odry polski muzyk postanawia przepłynąć tradycyjną, drewnianą łodzią 1300 km, by symbolicznie odzyskać dla niej dzikość.


Jestem rzeką, rzeka jest mną

W 2017 roku rzeka Whanganui w Aotearoa (Nowej Zelandii) jako pierwsza na świecie uzyskała takie same prawa, jak człowiek.


Badjao. Duchy z morza

Badjao to społeczność morza, ludzi-ryb, zamieszkujących tereny między Filipinami, Borneo i Indonezją. W zderzeniu z nowoczesną cywilizacją ich życie zmienia się gwałtownie.


Każda mała rzecz

Terry Masear w swoim domu i pięknym ogrodzie w Los Angeles prowadzi klinikę dla najmniejszych ptaków na świecie – kolibrów. Film staje się opowieścią o odporności na ciosy zadawane przez życie i procesie uzdrawiania ciała i duszy.


Ozogoche

Historia migrujących ptaków, które popełniają zbiorowe samobójstwo nad jeziorami Ozogoche w ekwadorskich Andach, staje się pretekstem, żeby opowiedzieć o rdzennych mieszkańcach tego miejsca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones