SPOILER: Co ujrzymy po napisach nowego "Thora"?

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/SPOILER%3A+Co+ujrzymy+po+napisach+nowego+%22Thora%22-99909
UWAGA: NEWS ZAWIERA SPOILERY!

Przy okazji promocji filmu "Thor: Mroczny świat" reżyser Alan Taylor zdradził kilka szczegółów dotyczących tradycyjnej już dla Marvel Studios sceny po napisach.Rzeczona scena jest rodzajem pomostu pomiędzy obrazem Taylora a nadchodzącymi "Strażnikami Galaktyki" Jamesa Gunna i najprawdopodobniej dochodzi w niej do spotkania bohaterów obydwu produkcji.

Co ciekawe, reżyser nie jest zadowolony z rzeczonej sceny. Nie podoba mu się jej nastrój i stanowczo zaprzeczył, jakoby to on stał za jej realizacją. Nie potwierdził także, iż w całości odpowiada za nią Gunn, co sugeruje, że ingerencja wytwórni była w tym przypadku dość duża.

W nowej odsłonie swoich przygód Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa,  dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w  ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet  Asgard pod wodzą Odyna, heros musi udać się na niebezpieczną wyprawę,  podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci  wszystko, by ratować ludzkość.
 
Polska premiera 8 listopada.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones