Sam Neill i Taika Waititi w czwartym sezonie "Ricka i Morty'ego"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sam+Neill+i+Taika+Waititi+w+czwartym+sezonie+%22Ricka+i+Morty%27ego%22-133930
Dan Harmon i Justin Roiland, twórcy "Ricka i Morty'ego", ujawnili parę szczegółów dotyczących przyszłości serialu. Dowiedzieliśmy się m.in., jacy aktorzy gościnnie pojawią się w nadchodzącym czwartym sezonie.


Roiland zdradził, że głosu postaciom użyczą m.in. Paul Giamatti, Sam Neill, Taika Waititi i Kathleen Turner. Dodał też, że postać Neilla nie będzie nawiązywać ani do "Parku Jurajskiego", ani "Ukrytego wymiaru". Waititi i Neill wcielą się w reprezentantów tej samej kosmicznej rasy.

Czego możemy spodziewać się po fabule czwartego sezonu? Nie zdradzę nic, ale mamy trochę ciągnących się serialowych wątków, do których wracamy co jakiś czas, a na to nakładają się silne, samodzielne odcinki. Fanom powiem tyle: będzie chcieli obejrzeć je po kolei, zapowiada Roiland.

Scenarzysta odniósł się też do kwestii zapowiedzianych 70 odcinków i odpowiedział na pytanie, kiedy możemy spodziewać się końca serialu: Jest za wcześnie, by o tym mówić. Czasem czuję, że mogłoby się to ciągnąć przez 20, 30 sezonów. Mamy postacie, które w zasadzie się nie starzeją, bardzo w stylu "Simpsonów". Możemy zrobić wiele różnych rzeczy, by ciągnąć tę historię.

Oczywiście, że kiedyś to zakończymy, dodał Harmon. Nie wiem, jednak, czy faktycznie po tych 70 odcinkach. Nie zdziwiłbym się, gdybyś powiedział mi, że serial będzie ciągnął się przez 20 lat.

Dopóki kogoś będzie to interesowało, spuentował Roiland.