Sam Riley tenisistą uwięzionym w rajskim kurorcie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sam+Riley+zagra+w+niemieckim+thrillerze+o+roboczym+tytule+%22Islands%22-150833
Sam Riley tenisistą uwięzionym w rajskim kurorcie
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
Niemiecka firma produkcyjna Augenschein rozpoczyna sprzedaż projektu o roboczym tytule "Islands". Międzynarodową gwiazdą zaangażowaną w projekt jest Sam Riley ("Ona jest miłością").

Co wiemy o nowym thrillerze z Samem Rileyem?Bohaterem filmu będzie Tom, niegdyś dobrze zapowiadający się zawodowy tenisista, który lata temu trafił do wakacyjnego kurortu na wyspie. Od tamtego czasu uczy wczasowiczów na hotelowym korcie. Żyjąc na wiecznych wakacjach, bohater wypełnia samotność alkoholem i krótkimi romansami. Spotkanie z pewną rodziną sprawia, że zaczyna widzieć perspektywy na odwrócenie swojego losu.

Sam Riley w filmie "W drodze

Za kamerą stanie Jan-Ole Gerster, laureat Europejskiej Nagrody Filmowej za komediodramat "Oh, Boy!" z 2012 roku. Przy pracy nad scenariuszem nowego projektu pomagali mu Blaž Kutin i Lawrie Doran.

Firma produkcyjna Augenschein stworzyła m.in. filmy "7500" czy "Pasażer nr 4". Oprócz rodzimego rynku skupia się również na anglojęzycznych produkcjach. Wśród ich powstających projektów, które na ekranach zobaczymy w najbliższych miesiącach, są: muzyczny melodramat "Mother Mary" z Anne Hathaway i Michaelą Coel, "Berlin Nobody", w którym wystąpią Eric Bana i Sadie Sink, nowy film Justina Kurzela "Morning", a także nowy projekt z Emmą Thompson, "The Fisherwoman".

Najważniejsze role Sama RileyaSam Riley zyskał rozpoznawalność dzięki roli wokalisty Joy Division Iana Curtisa w biograficznym "Control". Oglądaliśmy go również w filmach "Czarownica", "W drodze" i "Mroczna dolina". Ostatnio zagrał u boku Rosamund Pike jako Pierre Curie w "Skłodowskiej", powrócił w kontynuacji widowiska Disneya "Czarownica 2", pojawił się w realizowanym dla Netfliksa melodramacie "Rebeka" i thrillerze "Skok na głęboką wodę".

Obecnie w polskich kinach możemy zobaczyć go w dramacie "Ona jest miłością". Oto zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones