Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Schwarzenegger+gwiazd%C4%85+serialu+westernowego-126905

Schwarzenegger gwiazdą serialu westernowego

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale
Arnold Schwarzenegger nie ma chyba za złe tego, że Amazon Studios zamierza wyprodukować serial o Conanie Barbarzyńcy. Aktor, który sam dwukrotnie wcielił się w tę postać i który zapowiadał kilka lat temu powrót do niej, sam rozpoczyna współpracę z Amazonem. Będzie gwiazdą i producentem wykonawczym serialu "Outrider".

GettyImages-853581872.jpg
Getty Images © Carlos Alvarez


Projekt określany jest jako western i dreszczowiec w jednym. Akcja rozgrywać się będzie na Terenach Oklahomy w drugiej połowie XIX wieku. Będzie to brutalna i mroczna opowieść o szeryfie na usługach bezwzględnego sędziego, który ma za zadanie schwytanie legendarnego banity. Dodatkowo musi współpracować z okrutnym agentem federalnym. Wraz z rozwojem akcji granica między tymi, którzy są dobrzy i źli będzie się zacierać, a wrogowie zostaną zmuszeni do zawarcia sojuszu...

Schwarzenegger zagra agenta federalnego, który jako dziecko z rodzicami przybył do Stanów z Europy. Dla gwiazdora jest to pierwsza duża rola w serialu fabularnym.

Producentem "Outridera" będzie Mace Neufeld, który odpowiada już w Amazonie za serial "Jack Ryan". Scenarzystami całości są: Trey Callaway i Mark Montgomery.

zobacz też: