Schwarzenegger gwiazdą szpiegowskiego serialu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Schwarzenegger+gwiazd%C4%85+szpiegowskiego+serialu-139119
Schwarzenegger gwiazdą szpiegowskiego serialu
źródło: Getty Images
autor: Gisela Schober
Arnold Schwarzenegger wyrusza na podbój małego ekranu! Skydance Television przygotowuje serial szpiegowski z Arniem w roli głównej. 

GettyImages-107925305.jpg Getty Images © Frederick M. Brown


Gwiazdor kina akcji wcieli się w roli ojca, który wraz z córką zostaje wplątany w szpiegowską aferę. I to na razie jedyne informacje na temat fabuły, którymi podzielili się producenci. Choć projekt nie ma jeszcze tytułu, wiadomo, że będzie za niego odpowiadał Nick Santora (zdjęcie), twórca "Skorpiona". 

Skydance poszukuje aktualnie odtwórczyni roli córki oraz platformy streamingowej, która będzie dystrybuować produkcję.  Schwarzenegger będzie pełnił również rolę producenta wykonawczego serialu. Zarówno showrunner, jak i aktor, są związani blisko ze Skydance, toteż ich współpraca nie dziwi. Arnold zagrał w produkowanych przez studio "Terminatorach" - "Genisys" oraz "Mrocznym przeznaczeniu". Z kolei Santorę obowiązuje długoterminowy kontrakt. 

Schwarzeneggera zobaczymy w ciągu najbliższych lat w dwóch filmowych produkcjach - sequelu "Bliźniaków", gdzie wystąpi razem z Dannym DeVito oraz w "Kung Fury II". Santora produkuje aktualnie dla Amazon Prime serial o Jacku Reacherze.