Serial "Armor Wars" skasowany. Teraz Marvel szykuje film

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Armor+Wars%22+skasowany.+Teraz+Marvel+szykuje+film-147912
Serial "Armor Wars" skasowany. Teraz Marvel szykuje film
W grudniu 2020 roku informowaliśmy Was, że Marvel i Disney+ przygotowują serial "Armor Wars", którego bohaterem będzie James Rhodes alias War Machine (Don Cheadle). Wczoraj dziennik "The Hollywood Reporter" ujawnił, że studio postanowiło przerobić 6-odcinkowy projekt na pełnometrażowy film.

"Armor Wars": szczegóły projektuZdjęcia miały rozpocząć się na początku przyszłego roku. Biorąc jednak pod uwagę, że scenariusz musi ulec gruntownej modyfikacji, a producenci nie znaleźli wciąż reżyserów, prace na planie mogą się opóźnić. W nowej formie "Armor Wars" będą miały najpierw premierę w kinach, a dopiero potem trafią na platformę streamingową Disney+.


To nie pierwszy raz, gdy Marvel zdecydował się na tego rodzaju posunięcie. Przypomnijmy, że pierwotnie "Hawkeye" planowany był jako film kinowy. Ostatecznie zadebiutował na ekranach w formie miniserialu.

Fabuła "Armor Wars" nie została do tej pory ujawniona. Wiemy jednak, że tytuł serialu zaczerpnięto z serii komiksów o Iron Manie wydawanej w latach 1987-1988. Dzieło  Davida Michelinie oraz Boba Laytona opowiada o tym, co stało się, gdy technologie wymyślone przez Tony'ego Starka wpadły w niepowołane ręce.        

Kim jest James Rhodes?Pułkownik James Rhodes jest żołnierzem sił powietrznych i najlepszym przyjacielem właściciela Stark Industries. Bohater (grany wówczas jeszcze Terrence'a Howarda) zadebiutował w MCU w pierwszym "Iron Manie". Później mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Iron Manie 2" i "Iron Manie 3", "Avengers: Czasie Ultrona", "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów", a także w "Avengers: Wojnie bez granic" i "Avengers "Końcu gry". Rhodes ma się również pojawić w serialu "Tajna Inwazja", gdzie zobaczymy go u boku Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson). Premierę tego ostatniego zaplanowano na 2023 rok.       

Zwiastun serialu "Tajna inwazja"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones