Serialowy spin-off pokaże Johna Wicka z innej perspektywy

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+spin-off+poka%C5%BCe+Johna+Wicka+z+innej+perspektywy-137758
Serialowy spin-off pokaże Johna Wicka z innej perspektywy
Reżyser Chad Stahelski zdradził kilka szczegółów powstającego dla stacji Starz serialu "The Continental". Ujawnił między innymi, że w spin-offie serii "John Wick" może pojawić się sam Keanu Reeves.

Serial "The Continental" pokaże ten świat z innej perspektywy. Zobaczymy punkty widzenia innych postaci i poznamy skalę tego środowiska, powiedział twórca. Filmy o Johnie Wicku pokazują w zasadzie tydzień z życia jednego człowieka. Producenci i scenarzyści serialu podchodzą do tego z zupełnie innej strony, mają inną fabularną strukturę i innye spojrzenie na postacie. Opowiedzą o tym, jak głęboko sięga to środowisko - i nie chodzi tylko o zabójców, ale o wszystkie jego aspekty.

Poznamy genezę wielu postaci, które widzieliśmy w filmach o Wicku. Będzie to więc ciekawe spojrzenie na świat tej serii - nie z punktu widzenia Johna, dodał Stahelski. Co nie znaczy, że John się nie pojawi, po prostu zobaczymy go z innych punktów widzenia.

Stahelski ma wyreżyserować pilota serialu. Scenarzystą i showrunnerem projektu jest Chris Collins ("John Wick 3", "Synowie Anarchii", "Prawo ulicy").

Które postacie z filmów o Johnie Wicku chcielibyście zobaczyć w serialu?
Udostępnij: