Shia LaBeouf oskarżony o znęcanie się nad byłą dziewczyną

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Shia+LaBeouf+oskar%C5%BCony+o+zn%C4%99canie+si%C4%99+nad+by%C5%82%C4%85+dziewczyn%C4%85-140574
Shia LaBeouf oskarżony o znęcanie się nad byłą dziewczyną
źródło: Getty Images
autor: Kris Connor
FKA Twigs złożyła w sądzie w Los Angeles pozew przeciwko byłemu chłopakowi, Shii LaBeoufowi. Piosenkarka oskarżyła aktora o przemoc seksualną i psychiczną, napaść oraz znęcanie się.

Shia LaBeouf krzywdzi kobiety - czytamy w dokumencie, do którego dotarło "Variety" - On ich używa. Znęca się nad nimi zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jest niebezpieczny.

Twigs twierdzi, że gwiazdor serii "Transformers" uderzył nią o samochód i próbował udusić. Innym razem groził jej bronią, twierdząc, iż zabija bezpańskie psy, aby poznać lepiej psychikę mordercy.

Zbyt długo LaBeouf usiłował usprawiedliwiać swoje naganne działania jako ekscentryzmy wolnomyśliciela i "artysty" - uważa Twigs - Mimo że historia jego brutalnych zachowań jest dobrze udokumentowana, wiele mediów traktowało je jako niewinną zabawę. W efekcie utrwaliły one cykl wykorzystywania przez niego kobiet na przestrzeni lat. Nie ma nic zabawnego w wykorzystywaniu i biciu kobiet.

Twigs, która w ubiegłym roku wydała znakomicie przyjętą płytę "Magdalene", zapewnia, że złożyła pozew przeciwko byłemu chłopakowi, aby pomóc innym kobietom, a nie z powodów finansowych.